Торба за торбичка за хартија

YEEHAA PRINTING CO., LTD. што е најголем производител и извозник кои специјализираат во Торба за торбичка за хартија in Taiwan. Нашата компанија во сопственост на напредни техники, занает и опрема со совршена методи на испитување. Квалитетот е сигурен. Повеќе стилови, ве молиме да контактирајте не токму сега!
Имаме прва класа

Торба за торбичка за хартија

, Силна R & D способност, богати искуства и целосна инспекција значи. Ние може да обезбеди целосен опсег на жица мрежа и преработени производи за светски клиенти.
  • Торба за торбичка за хартија - 7-1
Торба за торбичка за хартија
модел - 7-1
Торба торба
  • Природата на производот:пренослива хартиена кеса
  • Хартија:САД 300gsm црна картон
  • Печатење:се зголеми злато
  • Завршувањето:фолија печат/втиснување ткаенина/Лечење на лакот/Умирање за сечење/формирање
  • Стил:корпоративна слика/производ слика/едноставен начин
Изработени од црна картон,мистериозната црна картичка,хартијата се чувствува дебела,и едноставен дизајн на шаблонот за печат на фолија,текстурата се множи,брендот е единствен во деталите.
Роуз златен метал сјај,високо-end атмосфера,богат и луксузен,елегантен и модерен.
Црниот картон може да обезбеди разновидни бои како што е среброто,фолија печат,црвено,црна.
Различни процеси како што се втиснување на вметнување,УВ печатење,умре сечење,и печатење во боја во боја исто така може да се користи.Тоа е многу добар избор.
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Торба за торбичка за хартија производителот и Торба за торбичка за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
7-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Торба за торбичка за хартија производителот и Торба за торбичка за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings