Пренослива хартиена вреќа

YEEHAA PRINTING CO., LTD. е професионална производителот, набавувачот и извозник, повеќе од многу години на експертиза, фабрика во Taiwan. Ние сме убедени дека можеме да им обезбедиме на нашите клиенти со највисок квалитет Пренослива хартиена вреќа најважните технички дизајн и решение, сеопфатна поддршка и по-продажни услуги. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Вработените во компанијата имаат силна тимски дух и професионалност, ние сме посветени на навремена услуга и да одговори на вашите прашања / барања на истиот ден.
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Пренослива хартиена вреќа

и најдобра услуга. Вашето задоволство е наше задоволство, ние го поздравуваме и да ја цениме вашиот предлог и повратни информации за тоа како можеме да ви служат подобро. Очекувам да има добри деловни односи со тебе наскоро!
  • Пренослива хартиена вреќа - 7-3
Пренослива хартиена вреќа
модел - 7-3
Пренослива хартиена кеса
  • Природата на производот:пренослива хартиена кеса
  • Хартија:200gsm слој од слонова коска
  • Печатење:4-печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:ПП слој(сјајни) /Умирање за сечење/ПВЦ прозорец/формирање
  • Стил:корпоративна слика/производ слика/едноставен начин
Обложена од слонова коска,пулпа мулти-слој хартија,двете странични глина обложени,хартија површина светла и мазна,печатење боја на сатурација,нивото на печатење е добро,за бизнис индустријата најчесто се користи хартија.Погоден за корици за книги и списанија,рака-хартиени кеси,високо-одделение за пакување,маса календари,картички,итн.

YEEHAA PRINTING CO., LTD.
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Пренослива хартиена вреќа производителот и Пренослива хартиена вреќа снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Пренослива хартиена вреќа производителот и Пренослива хартиена вреќа снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
7-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings