Пренослив торби торба

YEEHAA PRINTING CO., LTD. се наоѓа во Taiwan. Ние сме професионални претпријатие ангажирани во производителот, снабдувачот и извозник на Пренослив торби торба. Ние можеме да ги доставуваме широк спектар на производи за да се исполнат постојано менување на барањата на пазарот. Кориснички налози се добредојдени. Ние се повеќе се шири нашите меѓународни удел на пазарот врз основа на квалитетот на производите, одлична услуга, разумна цена и навремена испорака. Ве молиме контактирајте не во секое време за повеќе информации.
Ние сме insisit за истражување

Пренослив торби торба

кои ги исполнуваат специфични барања од клиенти. За повеќе информации, посетете ја нашата веб страница или да не контактирате слободно.
  • Пренослив торби торба - 7-2
Пренослив торби торба
модел - 7-2
Торба торба
  • Природата на производот:пренослива хартиена кеса
  • Хартија:ликовна хартија
  • Печатење:фолија печат
  • Завршувањето:фолија печат/Умирање за сечење/окуларот/формирање
  • Стил:елегантен и прекрасен
Изработена од увезена хартија,увезени специјални свила-како текстура,нека самата хартија излудува елегантен и ветровит стил,и уникатната текстура ќе го донесе извонредниот темперамент.Хартијата има добра дебелина и одлична изведба на бои.Со едноставен дизајн на шаблонот за печат на фолија,текстурата се множи,а брендот е единствен во деталите.
Идеален за рестораните менија,производ вовед,бизнис проекти,покани,итн.
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
7-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Пренослив торби торба производителот и Пренослив торби торба снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Пренослив торби торба производителот и Пренослив торби торба снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings