Весник бележник

Ние сме една реномирана и за повеќе од 40 години успешно Taiwan производителот, набавувачот и извозник во Весник бележник. Нашата фабрика е декориран со комплетна опрема за серија производни постапки, може да обезбеди над-сите контрола во quality.Whether ќе бараат конкурентни цени, квалитет на производот, или целосно прилагодени кабел за да ги задоволат вашите посебни барања, ние сме секогаш тука за да понуди висок квалитет кабел со најдобрите service.Welcome да ја посетите нашата веб-сајт за да добиете повеќе информации за нашите производи и да се забрза нашата меѓусебно разбирање.
Ние посветена на целта на "стабилен квалитет, позитивни производ R & D, искрен и брза услуга" за најсовршени објект на клиентите на

Весник бележник

. Очекувајќи покровителство од сите индустрии, вашето задоволство е нашата мотивација да се создаде иднина за вечен бизнис.
  • Весник бележник - 12-3
Весник бележник
модел - 12-3
Бележник
  • Природата на производот:лаптоп
  • Хартија:обложена уметност хартија монтажа одбор/внатрешни страници слични хартија
  • Печатење:4-печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:десна страна ПП слој(мат) /двојно жица обврзувачки/Умирање за сечење/формирање
  • Стил:корпоративна слика
Готовиот производ на жица за врзување е чест во преносни компјутери,деловни логови,канцелариски календари или каталози,итн.Методот на врзување во основа е поделен на два дела:спирални врзивни калеми и хартија.Неопходно е да се следи страната за нумерирање на страници и да се изврши удирање на горниот серпентина за да се заврши обврзувањето;серпентина е поделена на метал спирала врзува серпентина и пластични спирала обврзувачки серпентина;дебелината и дијаметарот се различни;удирањето, исто така, има два вида на кружни дупки и квадратни дупки.
Тврд повез од сопствени тетратки,овозможувајќи им на компаниите да имаат повеќе различни опции за купување,обичај-направени тврд повез за лаптоп компјутери кои се уникатни за вашата компанија'корпоративниот имиџ.
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
12-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Весник бележник производителот и Весник бележник снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
12-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Весник бележник производителот и Весник бележник снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
12-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings