Кожа весник

YEEHAA PRINTING CO., LTD. обезбедува широк опсег професионални технологија се фокусира на Кожа весник производство, снабдување и развој. Нашето искуство во дизајн и производство ни овозможи да понудиме производи за било application.Also ние може да го менува сите постоечки стандард дизајн за да се приспособат на вашите потреби. Ние сме високо-технолошка компанија во оваа област кој е способен за проектирање, производство серија на висок квалитет products.We биле основани стабилна и сигурна кооперативни односи со клиентите во целиот свет. Добредојдовте да се приклучат на широк и поволни соработка со нас сега!
Целиот персонал ќе полно работно срце услуги на

Кожа весник

за нашите клиенти да се вклучат во прошири плима на индустријата. Ние веруваме дека по продажба на услуги ќе започнат пред од дизајн и производство на строга квалитетот на системот.
  • Кожа весник - 12-1
Кожа весник
модел - 12-1
Подарок
  • Природата на производот:подарок
  • Хартија:Кожа
  • Завршувањето:сребро/сошиени совршени врзани
  • Стил:корпоративна слика
Разликата меѓу совршената врзана и совршена врзана сшивка е нишка.Ако бројот на страници е голем,тоа мора да биде навој и залепено,така што нема да се користи за некое време,што ќе предизвика паѓање.Важно е да се напомене дека лепилото од навој треба да се зголеми за 2mm во 'рбетот.Тоа е затоа што задниот дел од книгата плус дупката за навој и длабочината на сечилото можат да влијаат на презентацијата на содржината.Кога средната страница се превртува,тоа ќе биде посебен.Го видов кога го отворив
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
12-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кожа весник производителот и Кожа весник снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
12-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кожа весник производителот и Кожа весник снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
12-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings