Производ ДМ

Нашите производи се популарни во производството, снабдувањето и извоз на сите сфери на животот во Taiwan. Благодарение на моќната дистрибутивната мрежа и вешти работодавците, нашите Производ ДМ производи имаат најдобар квалитет и најконкурентна цена. Ве молиме слободно да контактирајте не.
Ние нудиме повеќе високо ниво

Производ ДМ

и со полно работно срце услуги. Ние ви овозможи со сигурен производи, доверлив производство способност и богати и моќни тактички knowledge.We имаат искусни инженери и секогаш ви обезбеди висок квалитет на производите со брза испорака.
  • Производ ДМ - 5-3
Производ ДМ
модел - 5-3
Производ ДМ
  • Природата на производот:леток за настан
  • Хартија:уметничка хартија
  • Печатење:4-печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:умре сечење/преклопен
  • Стил:американски стил
Се применува за печатење на хартија за хартија.Непозната хартија,тоа е малку груб,апсорпцијата на мастило е силна,допирот е мазен и дебел,а бојата е малку темна и не-рефлективен при печатење.Таа е погодна за создавање на дизајн и е ниска-клуч и стабилен.Интровертен.
Бесплатен примерок/стабилен квалитет/брза испорака
Парична казна,извонредни детали,еколошки материјали,и еднократно.

YEEHAA PRINTING CO., LTD.
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Производ ДМ производителот и Производ ДМ снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Производ ДМ производителот и Производ ДМ снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings