Производна решетка за производи

Ние сме една реномирана и за повеќе од 40 години успешно Taiwan производителот, набавувачот и извозник во Производна решетка за производи. Нашата фабрика е декориран со комплетна опрема за серија производни постапки, може да обезбеди над-сите контрола во quality.Whether ќе бараат конкурентни цени, квалитет на производот, или целосно прилагодени кабел за да ги задоволат вашите посебни барања, ние сме секогаш тука за да понуди висок квалитет кабел со најдобрите service.Welcome да ја посетите нашата веб-сајт за да добиете повеќе информации за нашите производи и да се забрза нашата меѓусебно разбирање.
Политика на компанијата е да се осигура дека вие и вашите клиенти имаат корист од сеопфатна советодавни услуги, иновативни и високо квалитетни

Производна решетка за производи

со конкурентна цена и за време на испорака, строго придржување кон роковите и лична посветеност кон секој проект.
  • Производна решетка за производи - 11-1
Производна решетка за производи
модел - 11-1
Решетка за производи на производот
  • Природата на производот:рамка за прикажување на активност
  • Хартија:Обложена уметност хартија
  • Печатење:4-печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:лакирање/монтажа Е флејта/Умирање за сечење/рачно составување/формирање
  • Стил:жив и око-фаќање
Поставки за дисплеи,прикажете ги производите во кутијата,погодно за потрошувачите да купат,често се користат во продавница промоции,ставен во продавница или веднаш до коридор,добро се продава,може да ја подобри видливоста на производот!
Стручно рачно составување и пакување.
Од бизнис контакт→планирање на комуникација→професионален дизајн→готов производ,итн.,може да се прилагоди во близина на потребите на клиентите
Парична казна,извонредни детали,еколошки материјали,еднократно
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
11-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа