Хартија

Нуди широк спектар на материјали креирани Хартија од нас се смета за нивниот квалитет врз основа карактеристики. Бидејќи ние ги користиме само автентични материјали во креирањето на нашиот асортиман на токи, со што нашата палета на токи е класа одделно. Имаме потребните капацитети за да се прилагодите на нашите производи, како на барањата на нашите клиенти.
нашите

Хартија

се широко прифатени од страна на клиентите од целиот свет. Гаранција за нашите клиенти најдобро ниво на услуга нуди можност, точност и квалитет донесе многу пофалби од нашите клиенти и да победи на меѓународните пазари.
 • Хартија - 5-1
Хартија
модел - 5-1
Флаер,покана,лична карта ул>
 • Природата на производот:леток за настан
 • Хартија:ликовна хартија
 • Печатење:2-место печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
 • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
 • Завршувањето:преклопен
 • Стил:културна писменост
 • Високо-квалитетна уметничка хартија,неслободен хартија,фино бело,висока мазна и висока непроѕирност,добар сјај по печатењето,жива боја сатурација,добро ниво на тон и контраст перформанси,совршена презентација на дизајнерската текстура за рекламирање флаер на DM.
  Бесплатен примерок/стабилен квалитет/брза испорака
  Парична казна,извонредни детали,еколошки материјали,и еднократно.

  YEEHAA PRINTING CO., LTD.
  5-1
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings
  Enquiry Now
  производи Листа
  YEEHAA PRINTING CO., LTD.
  Хартија производителот и Хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
  5-2
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings
  YEEHAA PRINTING CO., LTD.
  Хартија производителот и Хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
  5-3
  none
  999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
  90out of 100based on 100user ratings