Картичка за покана за хартија

Ние сме една реномирана и за повеќе од 40 години успешно Taiwan производителот, набавувачот и извозник во Картичка за покана за хартија. Нашата фабрика е декориран со комплетна опрема за серија производни постапки, може да обезбеди над-сите контрола во quality.Whether ќе бараат конкурентни цени, квалитет на производот, или целосно прилагодени кабел за да ги задоволат вашите посебни барања, ние сме секогаш тука за да понуди висок квалитет кабел со најдобрите service.Welcome да ја посетите нашата веб-сајт за да добиете повеќе информации за нашите производи и да се забрза нашата меѓусебно разбирање.
Нашите познавања на персоналот може да ви помогне во наоѓање на вистинската

Картичка за покана за хартија

за вашите потреби и ние имаме репутација за брзо и пријателска услуга што оди погоре и подалеку од нашите клиенти очекувања.
  • Картичка за покана за хартија - 5-2
Картичка за покана за хартија
модел - 5-2
Покана
  • Природата на производот:картичка за активност
  • Хартија:обложена уметничка хартија
  • Печатење:2-Печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:дисперзија лак/виолетова сребрена фолија/вметнување хартија
  • Стил:културна писменост
Обложена уметност хартија,мазна и светло рефлектирачка хартија,добра осветленост,сјај и вкочанетост,висока боја сатурација за време на печатењето,светли бои,две специјални бои кои се користат во печатењето,плус локални светло текст виножито сребрена фолија,покажува Технологија смисла за печатење,визуелниот стерео е живописен,и контрастот на боја е заситен.
Парична казна,извонредни детали,еколошки материјали,и еднократно.

YEEHAA PRINTING CO., LTD.
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Картичка за покана за хартија производителот и Картичка за покана за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Картичка за покана за хартија производителот и Картичка за покана за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings