Кутија за хартија

Ние сме одличен снабдувач, производител и извозник дека специјализирана на Кутија за хартија. Поголемиот дел од нашите производи се извезуваат во странство, имаме направено тоа можно да се произведуваат производи со многу повеќе на квалитетот, поддршка и достапност за нашите customers.Moreover, вашиот сопствен дизајн се предвидени се добредојдени и ние веруваме дека судењето цел ќе ве убеди дека производите ние се нудат се одлична вредност за пазарот.Ние добредојдени нарачки за нашата сопствена линија, како и ODM / OEM наредби од мали и големи клиенти.
Со цел да се задоволи побарувачката на пазарот, ние постојано ќе се развиваат нови

Кутија за хартија

производи. Затоа, ние сме искрено со нетрпение очекувам да се донесе долгорочна соработка со двете државни и странски претпријатија.
  • Кутија за хартија - 1-8
Кутија за хартија
модел - 1-8
Кутија за хартија
  • Природата на производот:кутија за канцелариски материјал
  • Хартија:400P обложен дуплекс табла со сив назад
  • Печатење:4-печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:поливинил алкохол слој на десната страна/Умирање за сечење/формирање
  • Стил:професионален и препознатлив
Пакетот на прозорецот може директно да ја прикаже содржината,и има предности да биде интуитивен,лош и удобен,и се користи во храна и текстил.Може да се сретне со луѓе'психолошката желба да ја види текстурата,боја,стил и други барања на пакуваниот материјал директно од пакетот.Како форма на заштеда на изложбен простор,пакувањето на висечка структура ефикасно го користи просторот на полицата за прикажување и прикажување на стоки.
Таа е погодна за печатење во боја,како:храна кутија,кутија за пакување филм,медицинска кутија,сапун,козметичка кутија,хардвер играчка кутија и така натаму.
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
1-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за хартија производителот и Кутија за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за хартија производителот и Кутија за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за хартија производителот и Кутија за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за хартија производителот и Кутија за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за хартија производителот и Кутија за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за хартија производителот и Кутија за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за хартија производителот и Кутија за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings