Обележувачи на хартија

YEEHAA PRINTING CO., LTD. е една од Обележувачи на хартија производители, добавувачи, извозници за толку многу години во Taiwan. Ние постави тимска работа централизирана претпријатие култура да се обучуваат компанија надлежност. Ние иницира човечки-базирани на управување, нормализирани управување политика, стандардизација текови и постојан квалитет. Учење и организација е нашиот развој цел. Ние веруваме дека сите вработени се обединат заедно да работат напорно, и со нашите маркетинг идејата дека прв клиент, квалитетот приоритет, луѓе ориентирани, ние може да се развие во поголема и посилна. Во исто време, ние може да им служи на клиенти повеќе вредност, и се посвети повеќе на општеството. Ние сме вашиот најдобар избор.
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Обележувачи на хартија

. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Обележувачи на хартија - 4-1
Обележувачи на хартија
модел - 4-1
Обележувач
  • Природата на производот:обележувачи
  • Хартија:хартија обложена со мала тежина
  • Печатење:4-печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:десна ласерска лак/умре сечење
  • Стил:културна креативност
обложена со мала тежина paperhas природна текстура на хартија,тежок допир,униформа печатење со мастило,вистинска и трајна боја на печатење,убава и три-димензионално печатење,добра непроѕирност и мазност,како и преносливост на печатење и висок сјај(вклучувајќи го сјајот на хартијата и сјајот на печатењето),печатената површина претставува едноставно и елегантно ниво на тон,што може да ја претстави чистата елеганција на визуелното доживување.
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
4-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Обележувачи на хартија производителот и Обележувачи на хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
4-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings