Пакување Пликови

YEEHAA PRINTING CO., LTD. Со акумулација на години искуство во производство, снабдување Пакување Пликови. Имаме прошири нашиот бизнис во дизајнирање, производство, маркетинг и по продажбата на услугата на нашата линија на пополнете машини. Ние може да понуди сопствен филер опрема, инсталација и монтажа на услуги во согласност со клиенти спецификации. Ние сакаме да имаме долгорочни деловни односи со вас во блиска иднина. Добредојдовте на нашиот сајт и да некои истрага за нас.
Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме почестени да добиете барања. Ние сме желни да прават бизнис со вас. Надевам дека ќе може да се најдат на специфичните

Пакување Пликови

од нашите производи.
  • Пакување Пликови - 1-6
Пакување Пликови
модел - 1-6
Плик за пакување на производот
  • Природата на производот:кутија за пакување на фармацевтски производ
  • Хартија:35 Обложена табла за бела картичка
  • Печатење:2-Печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:десна страна ПП слој(мат) /Умирање за сечење/формирање
  • Стил:Технологијата е јасна
Бела картичка мулти-слој хартија,освен за лицето слој и на долниот слој со користење на девица пулпа,освен 50%за употреба на отпадна пулпа,е тип на хартија со висок степен на заштита на животната средина и рециклирање,е најдобар еколошки производи.Бојата на хартијата и хартијата е бела и бојата на печатењето е светла и заситена.Таа е погодна за печатење во боја и хартијата е добра.
Таа е погодна за печатење во боја,како:храна кутија,кутија за пакување филм,медицинска кутија,сапун,козметичка кутија,хардвер играчка кутија и така натаму.
Од бизнис контакт→планирање на комуникација→професионален дизајн→готов производ,итн.,може да се прилагоди во близина на потребите на клиентите
Парична казна,извонредни детали,еколошки материјали,и еднократно.
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
1-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Пакување Пликови производителот и Пакување Пликови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Пакување Пликови производителот и Пакување Пликови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Пакување Пликови производителот и Пакување Пликови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Пакување Пликови производителот и Пакување Пликови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Пакување Пликови производителот и Пакување Пликови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Пакување Пликови производителот и Пакување Пликови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Пакување Пликови производителот и Пакување Пликови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings