Кутија за пакување

Воведовме строги и целосна контрола на квалитетот на системот, кој гарантира дека секој производ на Кутија за пакување може да ги исполни барањата за квалитет на клиентите. Покрај тоа, сите наши производи се строго проверени пред пратката.
Ние сме искусни во

Кутија за пакување

производи и уживаат во добра репутација меѓу клиентите. Освен тоа, покрај стандардни производи, ние исто така нудиме широк спектар на прилагодување услуги со цел да се грижиме за вашите специјални нарачки. Ние се стремиме искрено соработка со сите заинтересирани клиенти.
  • Кутија за пакување - 1-5
Кутија за пакување
модел - 1-5
Кутија за пакување на аудио и видео продукција(ракав)
  • Природата на производот:аудио и видео комеморативна кутија за пакување
  • Хартија:еден-страничен обложен одбор
  • Печатење:4-печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:десна страна екран матирано лекување/Умирање за сечење/формирање
  • Стил:стабилен и воздржан
Екран матирано матирање,со различна ПП слој(мат),е малку фини третман како бисери фини линии,со анти-нула,вкочанетост,ниски карактеристики на одразување,обезбедување визуелна и тактилна карактеристична текстура.
Бесплатен примерок/стабилен квалитет/брза испорака
Парична казна,извонредни детали,еколошки материјали,и еднократно.

YEEHAA PRINTING CO., LTD.
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за пакување производителот и Кутија за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за пакување производителот и Кутија за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за пакување производителот и Кутија за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за пакување производителот и Кутија за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за пакување производителот и Кутија за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за пакување производителот и Кутија за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за пакување производителот и Кутија за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings