Плик за покана

YEEHAA PRINTING CO., LTD. што е најголем производител и извозник кои специјализираат во Плик за покана in Taiwan. Нашата компанија во сопственост на напредни техники, занает и опрема со совршена методи на испитување. Квалитетот е сигурен. Повеќе стилови, ве молиме да контактирајте не токму сега!
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Плик за покана

и најдобра услуга. Двете нови и стари клиенти дома и во странство се добредојдени да ја посетите нашата компанија!
  • Плик за покана - 10-1
Плик за покана
модел - 10-1
Покана+плико
  • Природата на производот:настан промоција картичка
  • Хартија:ликовна хартија
  • Печатење:место печатење во боја/сингл-еднострана лакирање/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:фолија печат/Умирање за сечење/формирање
  • Стил:благородна и елегантна
Користење на висок притисок и висока температура,топло-Печатените фолии се изгорени во потребната положба на магнезиумската плоча.Во фолија печат,има злато,мат злато,бакар,се зголеми злато,Виножито златна фолија,сатен шампањ,итн.,Среброто е исто така поделено во сребро,и мат сребро.
Погодни производи:корица на книга,тврд покрив тип покритие,кул картичка,покана,генерален картон,кутија за тврд повез,рака подарок кутија,козметичка кутија,3C кутија за пакување на производот.


YEEHAA PRINTING CO., LTD.
10-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Плик за покана производителот и Плик за покана снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
10-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings