Виси кутија за хартија

YEEHAA PRINTING CO., LTD. специјализирани во дизајн и производство на широк спектар на Виси кутија за хартија за да се исполнат барањата на меѓународниот пазар, целиот процес на производство се одвива под ригидна контрола на квалитетот мерки, покрај на нашата нормална производи, OEM проекти се добредојдени.
Нашите

Виси кутија за хартија

Производите се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволат постојано менување на економските и социјалните потреби. Го поздравуваме нови стари клиенти од сите сфери на животот да ни се обратите за идна деловни односи и заеднички успех.
  • Виси кутија за хартија - 1-7
Виси кутија за хартија
модел - 1-7
Виси кутија за хартија
  • Природата на производот:виси кутија за медицински производи
  • Хартија:50 обложена бела картонска табла
  • Печатење:6-печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Пакувањето е прикажано под светло за долго време.Се препорачува да се користи 4 или погоре еколошки мастило за маснотии,која може да обезбеди мастило доказ.
  • Завршувањето:десна страна ПП слој(сјајни) /Умирање за сечење/формирање
  • Стил:светла медицина
Висинската кутија е пакување структура која е погодна за прикажување и изложба.Пакувањето структура има карактеристики на погодно продажба и целосна употреба на просторот на трговскиот центар и супермаркет.Како средство за изложба,тоа не само што може да ги нагласи стоките,туку и цена.
Таа е погодна за печатење во боја,како:храна кутија,кутија за пакување филм,медицинска кутија,сапун,козметичка кутија,хардвер играчка кутија и така натаму.
Од бизнис контакт→планирање на комуникација→професионален дизајн→готов производ,итн.,може да се прилагоди во близина на потребите на клиентите
Парична казна,извонредни детали,еколошки материјали,и еднократно.
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
1-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Виси кутија за хартија производителот и Виси кутија за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Виси кутија за хартија производителот и Виси кутија за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Виси кутија за хартија производителот и Виси кутија за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Виси кутија за хартија производителот и Виси кутија за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Виси кутија за хартија производителот и Виси кутија за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Виси кутија за хартија производителот и Виси кутија за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Виси кутија за хартија производителот и Виси кутија за хартија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings