Водич книга

YEEHAA PRINTING CO., LTD., Производител и снабдувач кој е специјализиран за развојот на Водич книга. По акумулира во текот години на интензивна истражување, ние сме биле признати да биде најголемиот и најпочитуваните производителот во Taiwan. Поради високиот квалитет и конкурентна цена, нашите производи се извезуваат во повеќе од 20 земји низ целиот свет. Ако сте во потрага за сигурен партнер, можете да сметате на нас. Искрено се надеваме дека можеме да имаат можност да соработуваат со вас во блиска иднина.
Целиот персонал ќе полно работно срце услуги на

Водич книга

за нашите клиенти да се вклучат во прошири плима на индустријата. Ние веруваме дека по продажба на услуги ќе започнат пред од дизајн и производство на строга квалитетот на системот.
  • Водич книга - 2-3
Водич книга
модел - 2-3
Водич книга
  • Природата на производот:прирачник
  • Хартија:обложена уметничка хартија
  • Печатење:2-Печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:седло конци
  • Стил:едноставно и светло
Обложена уметност хартија,мазна и светло рефлектирачка хартија,добра осветленост,сјај и вкочанетост,висока боја сатурација за време на печатењето,светли бои,две точки печатење во боја,сини и зелени двојни-градација фузија,во бела бакарна плоча Хартијата е светла и заситена,извади визуелна професионална и светла текстура на прирачникот.
Парична казна,извонредни детали,еколошки материјали,и еднократно.

YEEHAA PRINTING CO., LTD.
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Водич книга производителот и Водич книга снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Водич книга производителот и Водич книга снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings