Кутија за пакување на подароци

Со огромно индустриски искуство, имаме стекнато компетентност во производство, снабдување и извоз врвен квалитет Кутија за пакување на подароци, Кои се на располагање од нас во неколку дизајни, големини и бројки. Taiwan Овие се многу барани на домашниот и меѓународните пазари за нивната ефикасност, издржливост, долг животен век и висок квалитет. Ние се произведени со користење на супериорен квалитет материјали кои се тестирани за нивната ефикасност.
Ние сме во можност да обезбедат квалитет

Кутија за пакување на подароци

со за вашиот убав внимание и очекуваме вашите љубезно истрага наскоро. Ако ви треба било која услуга од нас, ние ќе се потрудиме да ви услуга со цел да имаат шанса да bulid бизнис coopeation со вас.
  • Кутија за пакување на подароци - 3-4
Кутија за пакување на подароци
модел - 3-4
Кутија за хартија
  • Природата на производот:пакување кутија за подарок
  • Хартија:црна картон
  • Печатење:фолија печат
  • Завршувањето:фолија печат/ласерски умре Сечење/Умирање за сечење/формирање
  • Стил:мистериозно и воздржано
Хартијата е многу добар медиум за ласерско сечење.Бидејќи хартијата може да печати различни бои на пигменти,и да изразат било кој модел,а потоа гравирањето може да ги презентира неверојатни производи.Сега може да се користат ласерски сечење,гори,со удирање и пункција плус трошоците за отворање на мувла,можете да ја направите вашата работа повеќе јуани и поконкурентна!
Затоа,ласерско гравирање е многу погодно за хартиените материјали.Тоа не само што може да направи сложени хартија резби,но исто така и брзина.Особено во производството на мал број картички,пакување,хартиени дела,земајќи ги предвид трошоците за умирање,хартија ласерско гравирање е многу добро.одберете.
Од бизнис контакт→планирање на комуникација→професионален дизајн→готов производ,итн.,може да се прилагоди во близина на потребите на клиентите
Парична казна,извонредни детали,еколошки материјали,и еднократно.


YEEHAA PRINTING CO., LTD.
3-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за пакување на подароци производителот и Кутија за пакување на подароци снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
3-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за пакување на подароци производителот и Кутија за пакување на подароци снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
3-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за пакување на подароци производителот и Кутија за пакување на подароци снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
3-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings