Кутија за подароци за храна

Ние сме искусни Taiwan Кутија за подароци за храна производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Ние правиме производство и развој во согласност со СОП. Со нашите маркетинг и производство искуство, со отворен ум подобрување, предизвикувачки чекор напред, професионален менаџмент и иновативен дизајн, ние сме биле рапидно расте. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Смирувачки во дизајни, имаме за нашите клиенти висок степен на

Кутија за подароци за храна

производи. Тие доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи.
  • Кутија за подароци за храна - 1-4
Кутија за подароци за храна
модел - 1-4
Тешки школка тврд повез кутија во собата
  • Природата на производот:кутија за храна
  • Хартија:увезена свила-обложена хартија со облога од бела картичка од 400 gsm
  • Печатење:фолија печат(се зголеми злато/сатен шампањ)
  • Завршувањето:фолија печат/тешко-врзани калапи/внатрешен ПП слој(мат) /умре сечење/формирање
  • Стил:класичен луксуз
Површината на свилената хартија е паралелна лента,која му припаѓа на ќебето, наместо на врежана хартија.Таа има слична текстура и може да ги задоволи потребите на различни високи-класа тврдокорвувачи.Таа претставува благородна и елегантна атмосфера.Со специјално печатење, како бронзирање и УВ,печатењето е направено.Контрастот на содржината е три-димензионален,кој го изложува прекрасниот визуелен ефект на слоевитоста,што ја симболизира вредноста на производот.
Од бизнис контакт→планирање на комуникација→професионален дизајн→готов производ,итн.,може да се прилагоди во близина на потребите на клиентите
Парична казна,извонредни детали,еколошки материјали,еднократно

YEEHAA PRINTING CO., LTD.
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за подароци за храна производителот и Кутија за подароци за храна снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за подароци за храна производителот и Кутија за подароци за храна снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за подароци за храна производителот и Кутија за подароци за храна снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за подароци за храна производителот и Кутија за подароци за храна снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за подароци за храна производителот и Кутија за подароци за храна снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за подароци за храна производителот и Кутија за подароци за храна снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Кутија за подароци за храна производителот и Кутија за подароци за храна снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings