Прилагодено картон

YEEHAA PRINTING CO., LTD. води Taiwan производителот, набавувачот и извозник со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила. Со широк спектар, со добар квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користат во Прилагодено картон и други индустрии. Нашите производи се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволат постојано менување на економските и социјалните потреби. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Нашата напредна технологија и хард-работи штабови да се обезбеди конкурентност на нашите врвен квалитет

Прилагодено картон

Во меѓувреме, задоволството на клиентите е нашата постојана потрага.
  • Прилагодено картон - 3-2
Прилагодено картон
модел - 3-2
Прилагодено картон
  • Природата на производот:печатење на пакувањето на производот
  • Хартија:35 обложена бела картонска табла
  • Печатење:4-печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:обложена бела картичка одбор за зајакнување на Е флејта/рачно вметнување/формирање
  • Стил:технологијата е блескава
Е флејта монтажа се користи за зголемување на силата.Е флејта најчесто се користи за печатење на кутии за хартија.Поради својата фина бран шема,хартијата за печатење нема да се појави нерамномерно по флипувањето,што може да го зголеми кутијата за хартија.Тој е отпорен на удар и ја штити содржината.
Од бизнис контакт→планирање на комуникација→професионален дизајн→готов производ,итн.,може да се прилагоди во близина на потребите на клиентите
Парична казна,извонредни детали,еколошки материјали,и еднократно.

YEEHAA PRINTING CO., LTD.
3-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Прилагодено картон производителот и Прилагодено картон снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
3-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Прилагодено картон производителот и Прилагодено картон снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
3-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Прилагодено картон производителот и Прилагодено картон снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
3-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings