Козметички кутија

Ние сме една од водечките и технички глобалната извозник, добавувачот и производителот на Козметички кутија. Исто така и ние секогаш сме подготвени да ја преземат сопствени синтеза проекти. Со текот на годините, имаме изградено репутација за обезбедување на најдобар квалитет на производи со најконкурентна цена и за време на испорака. Ние обезбеди услуга за клиенти од целиот свет, САД, Канада, Европа, Индија, Јапонија и др Преку најбрз испорака на квалитетни производи по фер цени, станавме "склопот на добавувачот" на голем број клиенти.
Во меѓувреме, ние исто така, сакаат да придонесат за популаризација на модерен

Козметички кутија

со нашите совршен производ функции, човечки дизајн, напредни технологии и научни управување. Ние со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас.
  • Козметички кутија - 3-1
Козметички кутија
модел - 3-1
Козметичка кутија
  • Пакување на производот:аудио и видео комеморативна кутија за пакување
  • Хартија:еден-страничен обложен одбор
  • Печатење:4-печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:десна страна ПП слој(мат) /Умирање за сечење/формирање
  • Стил:елегантен и благороден
Еден-страна обложена одбор е мулти-слој хартија за девица пулпа,нема флуоресцентен осветлувач,сингл-едностран слој,добра цврстина на хартијата,беж боја,мека боја,и добар тон на печатење.Погодно за високо-боја печатење во бои,како:кутии за пакување за напредни електронски производи,кутии за пакување на храна,случаи на цигари,обработка на тагови,итн.
Парична казна,извонредни детали,еколошки материјали,и еднократно.
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
3-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Козметички кутија производителот и Козметички кутија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
3-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Козметички кутија производителот и Козметички кутија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
3-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Козметички кутија производителот и Козметички кутија снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
3-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings