Контакт со објектив за контакт

YEEHAA PRINTING CO., LTD. е професионална камен производ снабдувач, од областа на Контакт со објектив за контакт. Ние секогаш сме подготвени да се развијат нови дизајни според побарувачката на домашните и на меѓународните потрошувачите за авто електроника производи, брзо ажурирање на производи, како и да се подобри сигурноста и безбедноста за возење.
Искористување на нашите производствени капацитети, ви го претставуваме квалитативен спектар на

Контакт со објектив за контакт

кои се достапни на ефикасната цени. Ние нудиме прилагодување на нашата палета, како за на спецификации на нашите клиенти.
  • Контакт со објектив за контакт - 1-1
Контакт со објектив за контакт
модел - 1-1
Контакт со објектив за контакт
  • Природата на производот:печатење на пакувањето на производот
  • Хартија:20 PT(0.508 милиметри)златна фолија картон
  • Печатење:5-печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:десна страна ПП слој(сјајни) /заштитно масло/Умирање за сечење/втиснување/формирање
  • Стил:прекрасна и благородна
Употребата на златна фолија со темно и кафе печатење,тргна на целокупната згодна и благородна,едноставен стил со елегантен квалитет,покажува класичен моден визуелно искуство.
Конвексијата е три-димензионален ефект предизвикан од жешко притискање преку плочата за втиснување и потоа притисок врз хартијата.Плочата има два вида цинков плоча и бакарна плоча.Цинк плочата е режим за заптивање,и бакарната плоча ќе го направи ефектот слоевит,и ќе биде презентиран методот на одредување.Ефектот е да се донесе одлука.
Од бизнис контакт→планирање на комуникација→професионален дизајн→готов производ,итн.,може да се прилагоди во близина на потребите на клиентите
Парична казна,извонредни детали,еколошки материјали,и еднократно.
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Контакт со објектив за контакт производителот и Контакт со објектив за контакт снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Контакт со објектив за контакт производителот и Контакт со објектив за контакт снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Контакт со објектив за контакт производителот и Контакт со објектив за контакт снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Контакт со објектив за контакт производителот и Контакт со објектив за контакт снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Контакт со објектив за контакт производителот и Контакт со објектив за контакт снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Контакт со објектив за контакт производителот и Контакт со објектив за контакт снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Контакт со објектив за контакт производителот и Контакт со објектив за контакт снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings