Печатење на каталог

На ODM, нашиот дизајнерски тим може да помогне идеја купувачи доаѓаат во производителот, снабдувачот и извозник на Печатење на каталог, Ние се состојат од двете локални и странски таленти кои ги следат одблиску на петиците на промени во различни трендови на пазарот. Имаме професија и технологија на производство менаџер под проверка и вешти персонал на менаџерот нив.
Како резултат на нашите високо квалитетни

Печатење на каталог

и извонредни услуги на клиентите, имаме стекнато глобалната продажба мрежа, сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
  • Печатење на каталог - 2-2
Печатење на каталог
модел - 2-2
Каталози,брошури,флаери,картички
  • Природата на производот:настан промотивни материјали
  • Хартија:обложена уметничка хартија
  • Печатење:5-печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:седло конци
  • Стил:професионален мир
Според разликата на обложената уметност хартија,инженеринг методи и дебелина на хартија,обложена хартија може да се подели на една-странична обложена хартија,и двете-странична обложена хартија,Матов заврши обложен хартија и обложена слонова коска одбор.
Обложена хартија се карактеризира со висока површинска сила,висока мазност и силен сјај,и има голема влечна сила на печатеното мастило,па затоа е широко користен во напредното печатење.Според својата специјална производна природа,главно се користи за покривање и илустрации на високи-end книги и списанија во печатарската индустрија,слики во боја,и исто така може да се користи за различни Исклучителни реклами за производи,примероци,стоковно пакување,трговски марки и така натаму.
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Печатење на каталог производителот и Печатење на каталог снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Печатење на каталог производителот и Печатење на каталог снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings