Блистер картичка

YEEHAA PRINTING CO., LTD. е фабрика директни снабдувач на Блистер картичка in Taiwan. Со постојан технологија back-up и добра услуга во по-продажба, компанијата порасна повеќе и повеќе во локалните камен бизнис. Следниве се делови од нашите производи, ние сме среќни да понуди подетални информации на повеќе модели за вашата препорака. Контактирајте не сега!
Врз основа на концептот на "да ги сервисира клиенти со кредит" и управување со метод на "луѓе ориентирани", ние може да обезбеди клиенти со врвен квалитет

Блистер картичка

со супериорен услуги. Ние веруваме дека можеме да создадеме повеќе можности за бизнис за вас, вашиот профит е она што ние се стремиме за, би сакале да соработуваат со вас! искрено поздрави пријатели од сите кругови да не посетите.
  • Блистер картичка - 1-2
Блистер картичка
модел - 1-2
Блистер,хартиена картичка
  • Природата на производот:печатење на пакувањето на производот
  • Хартија:400P обложена дуплекс табла со бел назад
  • Печатење:4-печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:десна страна PE масло/Умирање за сечење/формирање
  • Стил:Американски свеж
Паковите за блистер картичка ги запечатија плускавците на површината на блистерскиот лак.Производот е спакуван помеѓу хартија и блистер.Таа е погодна за лесни и едноставни производи,кои можат ефикасно да заштедат сурови и помошни материјали и мала тежина.Практичен превоз,добра запечатување перформанси,да ги задоволат барањата на еколошки зелено пакување;може да го спакува секое посебно-обликувани производи,за пакување не е потребен дополнителен амортизиран материјал;пакуваните производи се транспарентни,убава во изгледот,лесно да се продаде,и погоден за механизација,автоматско пакување,и модерен менаџмент. ,заштеда на работна сила и подобрување на ефикасноста
Од бизнис контакт→планирање на комуникација→професионален дизајн→готов производ,итн.,може да се прилагоди во близина на потребите на клиентите


YEEHAA PRINTING CO., LTD.
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Блистер картичка производителот и Блистер картичка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Блистер картичка производителот и Блистер картичка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Блистер картичка производителот и Блистер картичка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Блистер картичка производителот и Блистер картичка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Блистер картичка производителот и Блистер картичка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Блистер картичка производителот и Блистер картичка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Блистер картичка производителот и Блистер картичка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
1-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings