Годишен каталог

Како професионален производителот, снабдувачот и извозник со една фабрика во Taiwan, Нашите главни производи вклучуваат сите видови на Годишен каталог производи. Нашите во-длабочината на знаење на производите и апликации, заедно со ефикасна и персонализирана услуга ни овозможи да се изгради некогаш трае производи со нашите клиенти и добавувачи. Нашиот асортиман на производи и беспрекорна служби го водеше нашиот бизнис до нови височини. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме почестени да добиете барања. Ние сме желни да прават бизнис со вас. Надевам дека ќе може да се најдат на специфичните

Годишен каталог

од нашите производи.
  • Годишен каталог - 2-1
Годишен каталог
модел - 2-1
Годишен каталог
  • Природата на производот:претпријатие каталог
  • Хартија:обложена уметничка хартија
  • Печатење:5-печатење во боја/користење на Тајван еко-пријателски соја мастило
  • Печатењето користи високо ниво-прецизен спектрофотометар за брзо и прецизно контролирање на бојата на цевката
  • Завршувањето:еколошки масло/сошиени совршени врзани
  • Стил:едноставен професионалец
Обложена уметност хартија,мазна и светло рефлектирачка хартија,добра осветленост,сјај и вкочанетост,висока боја сатурација за време на печатењето,светла и колоритна,двете страни се обложени,може да се користи за печатење во боја,погоден за книги,албуми,Каталози,постери,итн.
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Годишен каталог производителот и Годишен каталог снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
YEEHAA PRINTING CO., LTD.
Годишен каталог производителот и Годишен каталог снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во bestbusinessprinting.com
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings